Skrundas muižas restorāns


Mūsu kolektīvs katru dienu iegulda daudz darba, lai Skrundas muižas restorāns būtu viens no labākajiem restorāniem Latvijas laukos. Mēs sadarbojamies ar pieredzējušiem un visā Latvijā atzītiem pavāriem, lai regulāri atjaunotu ēdienkarti un papildinātu to ar sezonai aktuāliem ēdieniem, par pamatu izmantojot vietējos produktus.


Iepazīsties ar mūsu ēdienkarti
Skrundas Muižas ēdienkarte tiek pastāvīgi pilnveidota, un lai iekļautu svaigākos produktus, piedāvājums tiek pieskaņots aktuālajai sezonai.
Uzzini vairāk
Īpašie piedāvājumi
Dažādi akcijas piedāvājumi Skrundas muižas viesnīcas un restorāna pakalpojumiem
Uzzini vairāk

Ikviens ir aicināts baudīt pusdienas vai elegantas vakariņas gaišā un mierīgā atmosfērā Skrundas muižas restorānā! Siltajā sezonā ēdienus pasniedzam arī muižas terasē, kur paveras gleznains skats uz Ventu un skaisto muižas parku.

Ar īpašu vērību izturamies pret Latvijas kulinārijas mantojumu, to piedāvājot mūsdienām atbilstošā formā.

Mūsu restorānā bērni jutīsies priecīgi un apmierināti - piedāvājam bērnu ēdienkarti, savukārt gaidot maltīti, bērni varēs izklaidēties muižas atpūtas istabā.

Restorāna darba laiks - No 10. - 12. aprīī un 16.- 19. aprīlī muižas restorānā veiksim sagatavošanās darbus vasaras sezonai, restorāns būs slēgts! Gaidīsim jūs ciemos citu dienu!  

pirmdiena - ceturtdiena 12:00 - 16:00 (Pēc pulksten 16:00 tikai ar iepriekšējām rezervācijām), piektdien - svētdien no 12:00 līdz 20:00 (silto ēdienu pasūtījumus pieņemam līdz 19:30). 

Ziemas sezonā (no 2017. gada 01. oktobra, līdz 2018. gada 01. maijam) restorānā no pirmdienas līdz ceturtdienai piedāvājam īpašo ziemas ēdienkarti, ja vēlaties uzzināt konkrētās dienas piedāvājumu, lūdzu sazinieties ar mums.

Vēlams pirms ierašanās veikt rezervāciju.

Skrundas-muiza-146-.jpg
Skrundas-muiza-144-.jpg
Skrundas-muiza-145-.jpg
w-S-2.jpg
Skrundas-muiza-147-.jpg
w-skrundas_muiza_lasis1.jpg
w-jers5.jpg
Skrundas-muiza-211-.jpg
w-dra_10.jpg
w-S-1.jpg

Hotel StarsLatvia Tourism QualityLatvijas piļu un muižu asociācijaLatvijas viesnīcu un restorānu asociācijaLauku ceļotājsGreen keyLPVEAWhite Guide Nordic